עיצוב אתרים + בניית אתרי אינטרנט
קידום + עדכון + תחזוקת אתרים
פתרון כולל להקמת אתרי אינטרנט
SITE4U בניית אתרים באינטרנט עיצוב אתרי אינטרנט קידום תחזוקת אתר אינטרנט טל': 04-8228581 , 054-4290367
פקס: 153-4-8228581
דוא"ל:
יצירת קשר דרושים רישום דומיין אירוח אתרים תחזוקת אתרים קידום אתרים עיצוב אתרים הפקת אתרים בניית אתרים
יצירת קשר - הזמנת שירותי בניית אתר אינטרנט + עיצוב אתרים SITE4U
דרושים - הצטרפו אלינו: דרושים מעצבים + מתכנתים מנוסים (או כשרוניים במיוחד / מתחילים ברמה גבוהה)
רישום דומיין - קניית + רישום כתובות פרטיות אינטרנט ישראליות ובינלאומיות , טיפים עבור קניית כתובת אינטרנט
אירוח אתרים - שירותי אכסון אתרים (שירותי אכסנת אתר אינטרנט בלעדי ללקוחות SITE4U)
עדכון אתרים - תחזוקה אתר אינטרנט + עדכון אתרים באינטרנט באופן שוטף כשירות ללקוח
קידום אתרים - קידוד הפצה רישום פרסום למטרת קידום אתר אינטרנט במנועי חיפוש (Google, Walla, MSN ...)
עיצוב אתרים : עיצוב GUI, עיצוב מצגות FLASH, עצוב באנרים - פרסום באינטרנט, שומר מסך
הפקת אתרים מוקד יחיד = הכל כולל הכל: רישום דומיין --> תכנון --> עיצוב --> תכנות --> התקנה --> אכסון --> קידום --> עדכון ...
SITE4U בניית אתרים 1997-2008: עיצוב אתרים באינטרנט מכל הסוגים ולכל מטרה

קידום אתרים באינטרנט , פרסום אתר אינטרנט במנועי חיפוש

קידום אתרים באינטרנט | פרסום אתר אינטרנט במנועי חיפוש | טיפים לקידום אתר באינטרנט


SITE4U בניית אתרים עיצוב אתרי אינטרנט

קידום אתרים באינטרנט עושים עם המומחים - ווב קלאב Web Club

 1. את חברת "ווב קלאב" המתמחה בקידום אתרים באינטרנט ייסדו שני חברים, אנשי מקצוע מעולים ומנוסים שהחליטו ליצור עסק שבאמת אכפת לו מהלקוח ויודע לתת את התמורה והמענה השיווקי והמיתוגי שמתבקש לעסק וזאת על מנת להפוך את אתר האינטרנט שלו ל"נראה" בפני מנועי החיפוש ובכך החשיפה עבור הגולש תעלה ובהתאם את המכירות.
 2. החברה לקידום אתרים מאמינה בשקיפות מלאה מול הלקוח ובכך להפוך את הלקוח לחלק אינטגרלי בכל תהליך שיווק האתר.
 3. אז למה אתם מחכים? לייעוץ חינם התקשרו עכשיו - 054-7871232 או 052-2844276.

SITE4U בניית אתרים עיצוב אתרי אינטרנט

קידום אתרים באינטרנט ( SEO = Search Engine Optimization ):

בנית את האתר היפה והמתוחכם ביותר, כדאי שגם יידעו עליו.

כבר בשלבי בניית אתר אינטרנט חדש ללקוח - אנו משתמשים בידע והניסיון שצברנו בכדי למקסם קידום אתרי אינטרנט של לקוחות SITE4U (בלבד) - אל המקומות הראשונים במנועי חיפוש ומדריכי אתרים בארץ ובעולם.


SITE4U בניית אתרים עיצוב אתרי אינטרנט

פרסום אתר אינטרנט במנועי חיפוש :

פרסום אתר אינטרנט במדריכי אתרים + מנועי חיפוש המובילים בעולם מגדיל את החשיפה של כל עסק והיקף מכירותיו באופן משמעותי. אנו בעלי ניסיון מוכח בהפצת + קידום אתרים במנועי חיפוש.

קידום אתרים באינטרנט כולל בחלקו טכניקות רכיבי קידום גלויים לכל, בד בבד עם טכניקות קידום אתרי אינטרנט בלעדיים בזכות ניסיון מצטבר ויתרונות SITE4U אשר אינם ניתנים ליישום ע"י כלל נותני השירות בתחום קידום אתרים.

כחלק ממלאכת קידום אתרים באינטרנט אנו מבצעים לדוגמא פעולות אלו :
 1. סקר שוק בתחום עיסוק אתר אינטרנט של הלקוח (שכיחות מילות מפתח , צירופי מילים , מינוחים מקצועיים).
 2. איסוף תכנים מהלקוח ובחינת המלל עם מינון שילוב מילות המפתח באופן אורגני בתכני הדפים.
 3. הגדרת מילות המפתח אותן הלקוח ירצה לקדם וחלוקה מתאימה ושיוויונית בים דפי האתר.
 4. עריכת מלל באתר אינטרנט - כך שיתקיים מיקסום בין כל האלמנטים המרכיבים קידום מוצלח של אתר באינטרנט.
 5. שדרוג מלל בעזרת רעיונאי מקצועי - אשר תפקידו לתרגם את התכנים לשפה שכל אחד יבין, תוך שמירה על שפה יפה ונעימה לקריאה, ומעל הכול להבדיל את התכנים מאתרי אינטרנט אחרים המציעים שירות דומה כדי שהמבקר באתר אינטרנט לא ישכח שהוא ביקר שם. הכל תוך שמירה על מינון מילות המפתח לצורך קידום אתר באינטרנט.
 6. שדרוג עיצוב אתר אינטרנט - במידת הצורך מומלץ לבחון קודם לכל פעולת קידום אתר, את הפן הויזואלי תדמיתי של אתר, ולפי הצורך להשקיע בעיצוב חדש, כי יש לך הזדמנות אחת להרשים את לקוחותיך (לאחר ביצוע מוצלח של קידום אתר אינטרנט) - אל תפספס את ההזדמנות הזו !

SITE4U בניית אתרים עיצוב אתרי אינטרנט

טיפים עבור קידום אתר באינטרנט - חטא היוהרה :

 1. אל תעשה את הטעות של מותגים עולמיים ועסקים ידועי שם ישראליים אשר הכריזו באופן בהיר וחד לנותני שירותי בניית אתרים באינטרנט כי הם אינם זקוקים לשירותי קידום אתר באינטרנט, היות שכולם כבר יודעים עליהם, וכל מטרת האתר לשרת את לקוחותיהם בלבד. כביכול המדובר בבזבוז כסך בקידום אתר.
 2. המתחרים והעסקים הקטנים אשר הזמינו שירותי קידום אתרים לאתר האינטרנט של חברתם - עשו להם ויעשו לך בית ספר.
 3. כל עסק שמכבד את עצמו מעוניין להגדיל את קהל לקוחותיו, בין אם לקוחות גדולים או בינוניים וקטנים. בעולם האינטרנט - ישנם עסקים שהתחילו וגדלו בזכות נוכחותם הראשונית והמרשימה באינטרנט, ודוגמאות רבות לכך.
 4. לא תרצה לגלות כי המתחרים שלך מופיעים מעליך בתוצאות מנועי חיפוש מובילים דוגמת: גוגל, וואלה, MSN, ובדיוק באותן מילות מפתח וצירופי המילים בתחום העיסוק העיקרי שלך.
 5. ייתכן בהחלט כי המתחרה העיקרי שלך יופיע במקומך - בדיוק כאשר הגולש באינטרנט חיפש את שם העסק שלך, וזאת באמצעות טכניקות פשוטות למדי וחוקיות לחלוטין.
 6. יחס עלות = תועלת, הוא מהטובים בתחום הפרסום ככלל, וכן פרסום באינטרנט בפרט.

SITE4U בניית אתרים עיצוב אתרי אינטרנט

עשה ואל תעשה בעת הזמנת קידום אתר באינטרנט :

עשה :
 1. בקש מנותן שירותי קידום אתרים באינטרנט דוגמאות של תוצאות קידום שעשה ובחן אותם בעצמך. זכור כי לקדם אתר אינטרנט בשפה סינית או אנגלית (לדוגמא) הוא קשה עשרות מונים מאשר קידום אתר בשפה העברית.
 2. בצע בדיקה מה עושים המתחרים שלך בכדי לקדם אתר אינטרנט בתחום המקצועי שלך ולמד מהם בעת בחירת מילות מפתח לקידום אתר האינטרנט.
 3. השתדל להצטמצם לקהל יעד עיקרי שלך ואל תתפזר ותוביל במילות מפתח שלא יתרמו לך באמת. לדוגמא: אם נושא אתר האינטרנט שלך הוא שירותי צילום מוצרים והעסק שלך נמצא בטבריה, ייתכן ולא יועיל לך במיוחד אם תופיע במקום ה- 1 במילה "צילום" כאשר המתעניין נמצא בעיר "רחובות" ומחפש בכלל "צלם חתונות". לפיכך, השתדל לדוג ישירות את מי שבדיוק את מחפש, לדוגמא: "צלם מוצרים טבריה" , "צילום מוצרים בטבריה".
 4. המתן בסבלנות למיקסום תוצאות קידום אתר באינטרנט, ממספר שבועות עד מספר חדשים, ורק אז בדוק אם כדאי לנסות לקדם שוב את האתר.
 5. היכנס בעצמך לפורומים ומדריכי אתרים בתחום עיסוק האתר שלך, והשתתף בדיונים מקצועיים בתחום אתר האינטרנט שלך, וחתום תמיד עם כתובת אתר האינטרנט הפרטי שלך.
 6. הגודל כן קובע - אל תחסוך בדפים בעת הזמנת בניית אתר אינטרנט חדש, היות וכל גורם חשוב בעת קביעת מיקומו של האתר במנועי חיפוש. תוכן עשיר המתפרס במינון נכון על-פני מספר דפים רב יותר - הוא יתרון על פני אתרים בעלי "דף הבית" בעזרתו הם יוצאים לכבוש את העולם.
 7. הקצה מקום מיוחד לכך באתר שלך, ואל תסרב להחליף קישורים עם אתרי אינטרנט, בעיקר מתחום מקצועי בדומה לאתר אינטרנט שלך, כולם ירוויחו מכך.
אל תעשה :
 1. אל תתפתה להאמין למי שמבטיח לך את המקום ה- 1 . סביר להניח שגם הוא לא הצליח לפצח את האלוגריתם של Google (לדוגמא), אחרת תאר לך: כולם היו במקום ה- 1 ומנועי החיפוש היו מאבדים מתחכומם ויוקרתם.
 2. 2. אל תמהר להכריז על אתר אינטרנט חדש כל עוד לא הושלמה מלאכת הפקתו במלואה, זה עלול לגרום יותר נזק מאשר תועלת למי שאמור לבחון את אתרך ולאשר את רישומו ידנית במדריך אתרים (לדוגמא: וואלה, נענע, תפוז …).
 3. אל תפיץ את אתר האינטרנט שלך שובו ושוב כל שבוע לאותו מנוע חיפוש או מדריך אתרים רק בגלל שהאתר טרם מופיע: רשמי אתרים באינטרנט עלולים להעניש את הפניות התכופות שלך, הם מטפלים לעיתים במאות אתרים והעומס עליהם גדול.
 4. היזהר מפעולות קידום אתרים לא חוקיות, אשר יגרמו להענשת האתר שלך לתקופה של מספר חודשים, ומחיקתו לחלוטין ממאגר אתרים של מנועי חיפוש מסוים.
 5. אל תוותר על יופיו ותחכומו של אתר האינטרנט שלך רק בגלל שנותן שירותי הקידום ינסה לשכנע שזה כלל לא חובב (או יותר נכון - אינו מסוגל לספק שירותי עיצוב אתרים מקצועיים ובניית אתר אינטרנט איכותי כחלק בלתי נפרד מקידום אתרים באינטרנט).
מעונינים בבדיקת אופטימיזציה לאתרכם וקידומו למקומות הראשונים במנועי חיפוש - צרו קשר עימנו.


SITE4U בניית אתרים עיצוב אתרי אינטרנט

שירותים נלווים עבור קידום אתר באינטרנט :

 1. הפקת אתרים
 2. עיצוב אתרים
 3. בניית אתרים
 4. מאמרים מקצועיים בתחום

אם אתה לא שם - אתה לא קיים

מידע נוסף אודות קידום אתרים באינטרנט:


בניית אתרים I הפקת אתרים I עיצוב אתרים I קידום אתרים I תחזוקת אתרים I אירוח אתרים I רישום דומיין I דרושים I יצירת קשר

© SITE4U בניית אתרים באינטרנט